file Prehravanie STV3 ako na to?

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
20 okt 2009 19:42 #2406 od deamonX
Prehravanie STV3 ako na to? bolo vytvorené deamonX
chcel som si pustit stv3 ale nejde mi nic. ani zvuk ani obraz.
co si mam nainstalovat a kolko to ma MB, aby mi to slo? ako to nainstalujem?
vam to ide? ma to vela mb? nie ze mi to bude stahovat do rana.
[url:3vn4ht3z]mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/[/url]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
20 okt 2009 19:59 #2407 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re: Prehravanie STV3 ako na to?

deamonX napísal: chcel som si pustit stv3 ale nejde mi nic. ani zvuk ani obraz.
co si mam nainstalovat a kolko to ma MB, aby mi to slo? ako to nainstalujem?
vam to ide? ma to vela mb? nie ze mi to bude stahovat do rana.
[url:1mpx25yy]mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/[/url]

do Opery som si nahodil ten odkaz a prepisal som mms na http a bol futbal zrazu na obrazovke ...

[url:1mpx25yy]stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/[/url]

chvilku treba pockat a zrazu naskoci obraz ...

Inak diky za link:::

:mrgreen:

Viac
20 okt 2009 20:10 #2409 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re: Prehravanie STV3 ako na to?
Ten stream mi prehral napr. aj totem a mplayer.
[code]mplayer mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live// [code]

Kvalita je ale dosti hrozná.

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
20 okt 2009 20:25 #2410 od NiNu
inak skusal som to aj vo Firefox-e kde mam doinstalovany doplnok Mediaplayerconnectivity a tak sa mi to spustilo hned v SMplayer-i, a potom sa to uz da dat lahko aj na celu obrazovku ...

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
20 okt 2009 21:21 #2412 od deamonX
Odpoveď od deamonX na tému Re: Prehravanie STV3 ako na to?

NiNu napísal: inak skusal som to aj vo Firefox-e kde mam doinstalovany doplnok Mediaplayerconnectivity a tak sa mi to spustilo hned v SMplayer-i, a potom sa to uz da dat lahko aj na celu obrazovku ...

a mate aj kodeky a mediaplayer? lebo tam pisu ze mediaplayer treba tiez. mne nejde ani obraz ani zvuk. a za link ninu nemas zas.

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
21 okt 2009 07:31 #2413 od NiNu

deamonX napísal: a mate aj kodeky a mediaplayer? lebo tam pisu ze mediaplayer treba tiez. mne nejde ani obraz ani zvuk. a za link ninu nemas zas.

Ked Ti to neide je dost mozne ze nemas nahodene vsetky kodeky. Ako som vyssie pisal mam nahodeny do Firefoxu doplnok Mediaplayerconnectivity, co ale nie je potrebne, lebo to ide aj bez toho, v Opera aj vo Firefox-e.
Neviem aku distribuciu mas, ale skus doinstalovat kodeky a potom to skus spustit, mozno to pomoze ...

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
21 okt 2009 17:03 #2414 od deamonX
Odpoveď od deamonX na tému Re: Prehravanie STV3 ako na to?

NiNu napísal:

deamonX napísal: a mate aj kodeky a mediaplayer? lebo tam pisu ze mediaplayer treba tiez. mne nejde ani obraz ani zvuk. a za link ninu nemas zas.

Ked Ti to neide je dost mozne ze nemas nahodene vsetky kodeky. Ako som vyssie pisal mam nahodeny do Firefoxu doplnok Mediaplayerconnectivity, co ale nie je potrebne, lebo to ide aj bez toho, v Opera aj vo Firefox-e.
Neviem aku distribuciu mas, ale skus doinstalovat kodeky a potom to skus spustit, mozno to pomoze ...

Chlapi asi som blby ale mne to nejde. Ked otvorim stranku, napise mi ze je potrebny nejaky plugin mms a ked ho dam hladat v synapticu tak tam nieje. ani ten mediaplayerconnectivity. mam Ubuntu ved pisem do ubuntu sekcie a mam firefox. skusil som instalovat aj restricted formats dneska a zatial to nejde. netreba daky flash plugin alebo co? a co je ttf-mscorefonts-installer? ten mi instaluje ake ja som ho neoskrtol tak ho instaluje.

• Martin Pišoja
  • Martin Pišoja-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Ubuntu 10.04'64bit a príležitostne iné
Viac
21 okt 2009 19:58 #2416 od Martin Pišoja
Odpoveď od Martin Pišoja na tému Re: Prehravanie STV3 ako na to?

deamonX napísal:

NiNu napísal:

Chlapi asi som blby ale mne to nejde. Ked otvorim stranku, napise mi ze je potrebny nejaky plugin mms a ked ho dam hladat v synapticu tak tam nieje. ani ten mediaplayerconnectivity. mam Ubuntu ved pisem do ubuntu sekcie a mam firefox. skusil som instalovat aj restricted formats dneska a zatial to nejde. netreba daky flash plugin alebo co? a co je ttf-mscorefonts-installer? ten mi instaluje ake ja som ho neoskrtol tak ho instaluje.

no neviem ako komu mne to hodilo :

mms://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/ napísal: Vyskytla sa chyba Tento prúd údajov je šifrovaný a dešifrovanie nie je podporované

v druhom pripade najskor :

http://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/ napísal: prenasaju sa udaje z stvstream.m3...

a neskor

http://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/ napísal: Vyskytla sa chyba Tento prúd údajov je šifrovaný a dešifrovanie nie je podporované

pripadne :

http://stvstream.m3.livetv.sk/stv3live/ napísal: zastavene

a ani boh s tym nepohne :) na prehranie bol zvoleny totem (nechcelo sa mi s tym hrat iba ze fakt deamonX nekeca.. tiez mam ubuntu 9.04 64 bit.)

Záludnosť jednoduchosti spočíva v komplikovanosti jej podstaty

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd