file netlimiter na linux

• weqe
  • weqe-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
16 dec 2009 22:19 #3372 od weqe
netlimiter na linux bolo vytvorené weqe
prosim ak niekto vie napiste mi nazov programu ktory dokaze toto co tento z win :
www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/mo...g_site/netlimiter/?g[hledano]=netlimiter&g[oz]=3.0&g[up]=beta+6

ide mi o to aby som si vedel pridelit ktorejkolvek aplikacii akou max. rychlostou moze pristupovat na net, lebo ked priklad stahujem 9 mega/s tak mi procak vyleti na 100% a uz nic nemozem robit ... a tak ked priklad pridelim opere ze max. 5 mega alebo nejakemu P2P tak v pohode si robim dalej to co potrebujem uz som preluskal co sa dalo a pytal sa krizom krazom no nikto mi nevie poradt ako sa vola taky soft a neverim zeby na linux nebol. pouzivam mint linux a ubuntu taze mal by ist v pohode na obe verzie. Prosim ak niekto o takom vie napiste mi na moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ten program by som chcel aby nebol cez terminal a jeho nastavenie nevyzadovalo vela pisania proste stiahnut nainstalovat a pouzivat cez okno ako commander a nie pracne nieco stale do nejo pisat. Dakujem vopred za kazdu odpoved . cawte Martin

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
17 dec 2009 11:42 #3380 od Janico
Odpoveď od Janico na tému Re:netlimiter na linux
neviem ci v smb4k sa dalo nieco take robit... boli tam nejake take nastavovania file transferu ale neviem ci je to ono, davno som to nepouzival

• weqe
  • weqe-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
17 dec 2009 17:26 #3386 od weqe
Odpoveď od weqe na tému Re:netlimiter na linux
cakal som trocha viac prispevkov od tohto fora ...
dufam ze sa tu niekto fakt najde co mi poradi nejaky soft lebo uz fakt neviem kam sa mam obratit aby som to zistil ked tak mi aspon dajte typy kde by som sa na to este mohol spytat.

Dakujem

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
17 dec 2009 17:41 #3387 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re:netlimiter na linux
Pokial viem tu padli nejaky tipy:

www.linuxone.sk/forum/11-kubuntu/3373-ne...losti-internetu#3375

Skusili ste ich vlastne?

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
17 dec 2009 17:54 - 17 dec 2009 19:36 #3388 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:netlimiter na linux
weqe napísal:

cakal som trocha viac prispevkov od tohto fora ...
dufam ze sa tu niekto fakt najde co mi poradi nejaky soft lebo uz fakt neviem kam sa mam obratit aby som to zistil ked tak mi aspon dajte typy kde by som sa na to este mohol spytat.

Dakujem

portal linuxon je vdacny za kazdu navstevu vratane tvojej. Jeho navstevnici sa snazia vzdy vyst v ustrety, i pokial je to v ich moci. Je to vec, ktoru si treba vazit a nie ofrflat. Poradene ti bolo, no miesto vysvetlenia co ti prekaza na alternativnych rieseniach sa obuvas do fora. Fakt sme na vine my? Prepac moj sarkazmuz a ironickost, ale flame nedovolim ani v zarodku. Ak sa ti nieco nepaci je tu sekcia pripomienok a navrhov, ci Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Spozdravom.

Close the Windows, Open Source
Posledný krát upravené:17 dec 2009 19:36 TomasHanzel

Viac
17 dec 2009 18:04 #3389 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re:netlimiter na linux
Nikto nema cas skusat a testovat za teba programy :P. A kazdopadne tu je este mala komunita na to aby sa vyriesil kazdy problem.

• weqe
  • weqe-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
17 dec 2009 18:16 #3390 od weqe
hej vsetky ale nic take ako som pisal, ked som to natiahol cez synaptic do kompu nic sa neudialo ziadna ponuka Ja som chcel program ktory otvorim priklad ako gnome-commander a v nom budem vediet nastavit rychlost netu ...

Ja viem ze vela veci sa da robit cez terminal ale na to musia byt ludia trocha viac znali linuxu Ja sa zatial radim mezi lamku co s nim iba zacina a objavuje jeho moznosti viem ze su aj programy ktore su take ako chcem Ja a nie cez terminal ...

Ja som uz skusal linux asi pred rokom ale odradilo ma to ze som si chcel nastavit grafiku tak aby sa dal vyuzivat TV-OUT vystp na telku co mi pod win bezal v pohode. Fakt som tomu venoval kopec casu na forach precital som snad vsetko co sa len dalo a aj tak sa mi to nepodarilo :) proste kazda vec ma podla mna viac rieseni zlozite a jednoduche pre novacikov ako som ja by bolo idealne to jednoduche nech si ten lin uzijem po svojom a casom objavujem jeho moznosti a nie hned citam haldu knih a aj tak nic nepojde lebo jedno zalezi od druheho a to druhe od tretieho atd ...

tu grafiku som dodnes nerozbehal ale kedze som si kupil novu tak sa mi to podarilo konecne taze jeden navod nefunguje na vsetko ...
ale vidim ze vyriesim jeden a zakopnem o druhy ... toto ma fakt znechucuje .

preco niesu niekde spracovane programy co ktory dokaze a na co sa pouziva nieco take ako www.stahuj.cz tu v linuxe by netrebalo davat ani subory lebo o to je to lepsie ze staci napisat program a system si ho sam najde a stiahne ale v tom mnozstve programov ktore su k dispozicii je taky chaos aspon pre mna ze ani neviem co je na co a jedine co mozem spravit je ze ho stiahnem a potom hladam kde ho asi hodilo a ci to je vobec program alebo len nadstavba niecoo aby mi to vobec fungovalo musim stiahnut dalsich neviem kolko suborov co ani neviem ktore ...

toto keby si niekto zobral na starost co sa v linuxe rozumie by sa stal linux hned popularnejsi medzi beznymi uzivatelmi.

hned by som sa na to dal keby som o nom vedel viac ale ked tu jeden obycajny program co najdem vo windowse stovky treba hladat tyzdne ta sa ani necudujem ze jak rychlo je clovek z neho nadseny ze je super tak rychlo sa od neho vzdiali akonahle chce nieco podobne robit na co bol zviknuty.

kludne by som odporucal tu zaviest nejaku sekciu s popisom programov a verim ze by to pomohlo jak tejto stranke v nastevovanosti tak celkovo v uzivani linuxu ako takeho.

trocha som sa rozpisal ale to len preto ze by som bol fakt rad aby taky dobry operacny system akym linux je bol aj lahko pouzivatelny pre beznych ludi co nemaju cas studovat cele prirucky a chcu si uzivat iba PC ako taky na beznu pracu.

ak by mi fakt niekto pomohol rozbehat nejaky soft ako netlimiter bol by som mu vdacny alebo aspon nejaku www stranku co ukazuje na programy pod linuxom lebo daco som nasiel ale vsade sa opakuju iba tie iste a tie momentalne nepotrebujem.

• weqe
  • weqe-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
17 dec 2009 18:18 - 17 dec 2009 18:26 #3391 od weqe
nie v ziadnom pripade to neber ako frflanie na to som ani nepomyslel len velmi chcem najst ten program nic ine tu na forum som prisiel prave preto aby mi tu niekto poradil lebo som uz toho pregoogloval fakt vela a nenasiel som to co som hladal a v ziadnom pripade niesom zastanca windowsu linux sa mi paci a chcel by som ostat uz pri nom a skor win pouzivat iba ako nahradnu alternativu na to co pod linuxom momentalne este neviem spravit. taze nepiste tu zbytocne ze nech pouzivam dalej win a podobne :)
Posledný krát upravené:17 dec 2009 18:26 weqe

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd