file NetLimiter ovladanie rychlostí internetu

• weqe
  • weqe-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
16 dec 2009 22:30 - 16 dec 2009 22:33 #3373 od weqe
prosim ak niekto vie napiste mi nazov programu ktory dokaze toto co tento z win :
www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/mo...g_site/netlimiter/?g[hledano]=netlimiter&g[oz]=3.0&g[up]=beta+6

ide mi o to aby som si vedel pridelit ktorejkolvek aplikacii akou max. rychlostou moze pristupovat na net, lebo ked priklad stahujem 9 mega/s tak mi procak vyleti na 100% a uz nic nemozem robit ... a tak ked priklad pridelim opere ze max. 5 mega alebo nejakemu P2P tak v pohode si robim dalej to co potrebujem uz som preluskal co sa dalo a pytal sa krizom krazom no nikto mi nevie poradt ako sa vola taky soft a neverim zeby na linux nebol. pouzivam mint linux a ubuntu taze mal by ist v pohode na obe verzie. Prosim ak niekto o takom vie napiste mi na moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ten program by som chcel aby nebol cez terminal a jeho nastavenie nevyzadovalo vela pisania proste stiahnut nainstalovat a pouzivat cez okno ako commander a nie pracne nieco stale do nejo pisat. Dakujem vopred za kazdu odpoved . cawte Martin
Posledný krát upravené:16 dec 2009 22:33 weqe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• Dogmeat
  • Dogmeat-ov Avatar
  • Junior člen
  • Junior člen
  • Gentoo-desktop | Arch-desktop,notebook,netbook
Viac
16 dec 2009 23:08 #3375 od Dogmeat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd