file Podsvietenie monitoru

• Maroš K
  • Maroš K-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
Viac
23 mar 2010 11:32 - 23 mar 2010 12:29 #4852 od Maroš K
Podsvietenie monitoru bolo vytvorené Maroš K
Ahojte. Mám Ubuntu 9.10 na notebooku compaq presario F572US a stáva sa mi, že sa mi z ničoho nič vypne podvietenie monitoru, hoci počítač beží ďalej. Nepomôže stlačenie hocijakej klávesnice a pohýbanie na touchpade. Môžem iba čakať, alebo ho na tvrdo reštartnúť. Skúšal som aj reinštalovať systém, nepomohlo. Neviete,čo s tým? Ďakujem

Fedora 17 Gnome 3.6/Cinnamon 1.6 64bit (notebook) + Linux Mint 11 LXDE (desktop)
Posledný krát upravené:23 mar 2010 12:29 Maroš K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
24 mar 2010 17:07 #4856 od Szabó
Odpoveď od Szabó na tému Re:Podsvietenie monitoru
Maroš K napísal:

Ahojte. Mám Ubuntu 9.10 na notebooku compaq presario F572US a stáva sa mi, že sa mi z ničoho nič vypne podvietenie monitoru, hoci počítač beží ďalej. Nepomôže stlačenie hocijakej klávesnice a pohýbanie na touchpade. Môžem iba čakať, alebo ho na tvrdo reštartnúť. Skúšal som aj reinštalovať systém, nepomohlo. Neviete,čo s tým? Ďakujem

Priznam sa moc netusim, ale skusal si v sprave napajania nejake nastavenia? je tam nejaka volba na monitor pri napajani zo siete aj z baterky. Ja to tam mam povypinane nech mi to neroby sarapatu. mam akurat zapnute, ze ked zaklapnem sa mi vypne laptop. ( Sa mi stavalo, ze som ho zaklapol a ked som sa niekam ponahlal strcil do kufrika a sa prehrial a vypol - alebo vybyl baterku.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd