file IRSETUP = virus?

• NCR
  • NCR-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
Viac
31 máj 2011 12:17 - 31 máj 2011 12:20 #7632 od NCR
IRSETUP = virus? bolo vytvorené NCR
zdravim, neviete co to je irsetup, skusal som hladat na nete tak ze nejaky virus ci malware ci co, ale nikde som nenasiel ako sa to rychlo odstani, problem je ze ked spustim pod wine daky program (konkretne jeden patch) tak mi vyhodi chybu a v hlavicke pise irsetup a text je ze failed to open output file, a neda sa to zrusit jedine cez monitor systemu (kde tento proces je zase pomenovany ako irsetup) neviete mi poradit ako ho bezpecne odstranim?? skusal som Avasta aj ClamTK a nic nenasli, potom som skusal vymazat cely Wine a aj vymazat cely priecinok .wine a nahodit vsetko odznova a stale ta ista chyba, poradte co stym :?: BTW: mam ubuntu 11.04
este dodam ze ten subor ktory potrebujem nainstalovat (patch) funguje pod windowsom a jeho starsia verzia fungovala aj mne pod linuxom, len teraz to robi problemi a na jednom fore skade to taham, to robi minimalne dalsim 2

Až moc lásky prekoná lásku k moci, svet spozná mier.
Jimi Hendrix
Posledný krát upravené:31 máj 2011 12:20 NCR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
31 máj 2011 13:17 #7633 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: IRSETUP = virus?
Ahoj, osobne si myslím, že môže ísť o problém v novej verzii wine (unstable). Skúsil by som downgrade alebo práve upgrade aplikácie.

A nepomôže, vlož sem celý výstup, bude to lepšie riešiť tak.

Close the Windows, Open Source

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd