file pripojenie cez ethernet

• hispi
  • hispi-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
14 aug 2013 09:31 - 14 aug 2013 09:41 #9177 od hispi
pripojenie cez ethernet bolo vytvorené hispi
mam problem s pripojenim cez kabel,nemam routere mam ho na priamo v pc, skusal som kadeco hladal som aj na forach, ono mi to ukaze ze je to connectted ale net nejde, mam to cez heslo ktore mi nepyta a ked ho nastavim manualne tak ma odpoji a stale mi ukazje tabulku z heslom, ked heslo zrusim zase ma pripoji ale net samozrejme nejde... IP ma dynamicku
Posledný krát upravené:14 aug 2013 09:41 hispi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• ainur
  • ainur-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
  • Ubuntu 14.04
Viac
07 sep 2013 18:59 #9185 od ainur
Odpoveď od ainur na tému Re: pripojenie cez ethernet
Neviem či je to ešte aktuálne, ale najjednoduchšie by bolo podľa mňa zavolať providerovi. Až potom by som riešil ďalšie veci. Potrebujeme trochu viac informácií. Akú máš verziu systému? Sieťová karta a verzia ovládača? Problém je len pri tomto pripojení, alebo sa to deje vždy? U mňa podobný problém spôsoboval zlý ovládač. Nová verzia bola chybná, dal som staršiu a všetko funguje ako má.
A ešte by som rád vedel ako zadávaš to heslo. To ti vyskočí nejaké okno? Nevedel som, že je taká možnosť pri pripájaní s káblom aby to ešte aj pýtalo heslo (to bude asi len moja nevedomosť).

• zeleno
  • zeleno-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • PCLinuxOs 2013.2- KDE
Viac
08 sep 2013 14:11 - 08 sep 2013 14:12 #9186 od zeleno
Odpoveď od zeleno na tému Re: pripojenie cez ethernet
Asi je to už vyriešené, zachytil som túto tému na Ubuntu Cz a asi sa jednalo o modemové pripojenie cez PPPoE, kde v kpnfiguračnom
okne stačilo zadať prístupové meno a heslo. Dotyčný tiež mohol uviesť o aký kábel sa jedná. :wink:
Posledný krát upravené:08 sep 2013 14:12 zeleno Dôvod: oprava preklepu

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd