file instalace programu word manager

• vuva
  • vuva-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
14 mar 2014 17:17 #9237 od vuva
instalace programu word manager bolo vytvorené vuva
Zdravim, nemate prosimvas nekdo zkusenost s instalaci Word Manageru v Ubuntu? Pres wine jsem to zkousel, nicmene neuspesne, ale nehral jsem si s nastavovanim, protoze moc nevim jak, resp. co nastavovat a jak.
Plna verze programu i demoverze se chova stejne. Instalace probehne v poradku, ale program nelze spustit.
Pokud by se nasel dobrodinec, ktery vi jak nastavovat wino a byl by ochotny to zkusit... Demoverze toho programu je mozne mimojine stahnout od autoru ze stranky : www.helpforenglish.cz/
Dekuju za pomoc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• zeleno
  • zeleno-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • PCLinuxOs 2013.2- KDE
Viac
14 mar 2014 20:24 #9239 od zeleno
Odpoveď od zeleno na tému Re: instalace programu word manager
Nikde na internete som nenašiel informácie o inštalácii tohto programu v linuxe, takže je to o to ťažšie.
Skúsil som to demo. čo si uviedol. Pri spustení programu ukázalo v konzole chýbajúcu knižnicu msvbvm60.dll, čo sa dá upraviť
doinštalovaním vbrun6 cez winetricks, alebo priamym nakopírovaním tejto knižnice do wine/system32 /stiahnuť sa dá tu www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvbvm60
Po doinštalovaní tohoto program vypíše chybu runtime error 429 - activex component can't create object, čo súvisí s registrovaním,
alebo chýbajúcou knižnicou dao360.dll, čo je databázová podpora od microsoftu. Malo by pomôcť nainštalovať MsJet4 Sp8 v správnej jazykovej verzii www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21373 A MDAC28 cez winetricks. Pridal som ešte directx9,
ms corefonts, IE7. Program sa nakoniec spustil, neviem odhadnúť nakoľko je funkčný a čo treba ešte doinštalovať. Ak má ísť zvuk
po kliknutí na ikonu reproduktora, tak ten mi nejde.

obr 2i.sk/cd72f2d80b
2i.sk/fe41c1eb38

• vuva
  • vuva-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
15 mar 2014 08:32 #9240 od vuva
Odpoveď od vuva na tému Re: instalace programu word manager
Dostal jsem se k instalaci toho service packu plus mam ten MDAC28. Pri instaloveni SP mi to hodi chybu : This KB829558 is for a different hardware platform. Zkousel jsem ceskou a anglickou verzi.

• zeleno
  • zeleno-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • PCLinuxOs 2013.2- KDE
Viac
15 mar 2014 09:42 #9241 od zeleno
Odpoveď od zeleno na tému Re: instalace programu word manager
Skús si stiahnuť odtialto tú vrchnú us verziu www.filewatcher.com/m/jet40sp8_9xnt.exe.3872168-0.html
Ten mdac28 hádam ani nemusí byť, uvidíš.

• vuva
  • vuva-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
15 mar 2014 10:59 #9242 od vuva
Stazeni v pohode, pri instalaci to zobrazi tabulku s licencnim ujednanim. To kdyz odklepnu, tak jen problikne nejaky rozbalovani a hned to spadne.
Jinak, mozna jsem to mel uvest hned na zacatku, ale pouzivam Ubuntu 13.10.

• vuva
  • vuva-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
15 mar 2014 11:01 #9243 od vuva
Ted jsem zkusil preinstalovat program a uz to jede. Samozrejme mam ty upravy co jsem popsal vyse, dokonce mi i zvuk jede normalne.
Tak VELICE dekuji za pomoc:-)

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd