file Debian + Gentoo sub system ?

• jozef bakoš
  • jozef bakoš-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
  • Gentoo
Viac
27 nov 2010 10:18 - 27 nov 2010 10:22 #6797 od jozef bakoš
Debian + Gentoo sub system ? bolo vytvorené jozef bakoš
Mám v plané do pripravovanej distribúcie od mňa zahrnúť do debianu gentoo subsystem je to podľa Vás dobrý nápad ? Možnosť využívania Gentoo portage v čiastočné izolovanom prostredí od debianu aby nedošlo k zmiešavaciu závislosti a k zajomnim konfliktom ?

Gentoo
Posledný krát upravené:27 nov 2010 10:22 jozef bakoš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
27 nov 2010 14:33 #6803 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:Debian + Gentoo sub system ?
jozef bakoš napísal:

Mám v plané do pripravovanej distribúcie od mňa zahrnúť do debianu gentoo subsystem je to podľa Vás dobrý nápad ? Možnosť využívania Gentoo portage v čiastočné izolovanom prostredí od debianu aby nedošlo k zmiešavaciu závislosti a k zajomnim konfliktom ?

ahoj, nič proti téme, ale máš tu tú tému spravenú možno by bolo vhodné nezakladať nové podobné ale pokračovať v nej. Do budúcnosti.

Inak celkom dobre nerozumiem integrácií debianu a Gentoo portage .-/ Alebo si to zle vysvetlujem.

Close the Windows, Open Source

• jozef bakoš
  • jozef bakoš-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
  • Gentoo
Viac
27 nov 2010 18:38 #6809 od jozef bakoš
Odpoveď od jozef bakoš na tému Re:Debian + Gentoo sub system ?
TomasHanzel napísal:

jozef bakoš napísal:

ahoj, nič proti téme, ale máš tu tú tému spravenú možno by bolo vhodné nezakladať nové podobné ale pokračovať v nej. Do budúcnosti.

Inak celkom dobre nerozumiem integrácií debianu a Gentoo portage .-/ Alebo si to zle vysvetlujem.

Viac krát som robil to že keď som bol ešte milovník ubuntu tak som si v ubuntu spustil gentoo ako podsystém ( vôľam to gentoo podsystém ) a mohol som si pohodlne kompilovať gentoo aplikácie cez príkaz emerge. To iste chcem spraviť s distrom čo pripravujem.

Gentoo

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
27 nov 2010 18:49 #6810 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re:Debian + Gentoo sub system ?
Otazka je: "Ako stabilne to potom bude?"

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
27 nov 2010 19:07 #6811 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:Debian + Gentoo sub system ?
jozef bakoš napísal:

Viac krát som robil to že keď som bol ešte milovník ubuntu tak som si v ubuntu spustil gentoo ako podsystém ( vôľam to gentoo podsystém ) a mohol som si pohodlne kompilovať gentoo aplikácie cez príkaz emerge. To iste chcem spraviť s distrom čo pripravujem.

Nebude to celkom bordel a probém so stabilitou? Síce som už videl všelijaké spojenia...

Close the Windows, Open Source

• jozef bakoš
  • jozef bakoš-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
  • Gentoo
Viac
27 nov 2010 21:50 #6812 od jozef bakoš
TomasHanzel napísal:

jozef bakoš napísal:

Nebude to celkom bordel a probém so stabilitou? Síce som už videl všelijaké spojenia...

Nebude žiaden problém so stabilitou skúšal som to dosť dlho.

Gentoo

• jozef bakoš
  • jozef bakoš-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
  • Gentoo
Viac
30 nov 2010 09:32 #6825 od jozef bakoš
jozef bakoš napísal:

TomasHanzel napísal:

jozef bakoš napísal:

Nebude žiaden problém so stabilitou skúšal som to dosť dlho.

Včera som sa hral s debian a prišiel som k tomu že modifikovať debian pre moje účely je strata času tak dneska skúšam sabayon.

Gentoo

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd