file Pidgin a ICQ

• BiZoN
  • BiZoN-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
27 apr 2010 17:40 #5225 od BiZoN
Pidgin a ICQ bolo vytvorené BiZoN
Ahojte

Má niekto z vás ten problém, že pri prihlásení z účtu na Pidgine, či už ICQ, alebo Jabber Vám ICQ zoznam zobrazuje len ako čísla? Nedá sa nejak nastaviť, aby si sťahoval aj mená ICQ kontaktov?

Doteraz ma to netrápilo ale môj zoznam sa trochu rozšíril a už sa v tom neviem orientovať. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
29 apr 2010 15:34 #5239 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:Pidgin a ICQ
BiZoN napísal:

Ahojte

Má niekto z vás ten problém, že pri prihlásení z účtu na Pidgine, či už ICQ, alebo Jabber Vám ICQ zoznam zobrazuje len ako čísla? Nedá sa nejak nastaviť, aby si sťahoval aj mená ICQ kontaktov?

Doteraz ma to netrápilo ale môj zoznam sa trochu rozšíril a už sa v tom neviem orientovať. Ďakujem.

Čo to je za účet? Jabber, Jabbim, Jabbear...

Ja mám Jabbear a tiež nastavené ICQ v Pidgine. Rovnaký "problém". Musel som každého ohlásiť, nech sa predstaví a popísal som ich v nastavení.

Odvtedy do funguje ako má.

Close the Windows, Open Source

Viac
29 apr 2010 16:11 #5240 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re:Pidgin a ICQ
TomasHanzel napísal:

BiZoN napísal:

Ahojte

Čo to je za účet? Jabber, Jabbim, Jabbear...

Ja mám Jabbear a tiež nastavené ICQ v Pidgine. Rovnaký "problém". Musel som každého ohlásiť, nech sa predstaví a popísal som ich v nastavení.

Odvtedy do funguje ako má.

No on asi nema icq cez jabber transport.
Ved ked das pravym a info tak tam mas info o tom kto to je a mozes si kontakt premenovat. Ale mne to na icq robieval pidgin sam

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd