file fdf file

• Maroš K
  • Maroš K-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
Viac
06 mar 2010 14:09 #4651 od Maroš K
fdf file bolo vytvorené Maroš K
Ahojte.Asi sa to ani tak netýka Fedory, ale neviem,kam som to mal dať,tak píšem sem. Mamina robí na daňovom úrade a vypĺňa priznania online na stránke
https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp
(napríklad) Problém je v tom,že to neviem potom vytlačiť, aby to naozaj malo žiadanú podobu. Predpokladám,že je na to špeci plugin pre firefox, ktorý to dokáže, ale nie a nie ho nájsť, ani adobe som nevedel nainštalovať. Proste potrebujem niečo, čo bude vedieť tlačiť dokumenty zo stránok. niečo takéto:
http://forums.adobe.com/thread/395525
Návod je,ale nerozumiem mu dosť dobre, aj keď som to hodil do google translate. nejaké nápady?Ďakujem

Fedora 17 Gnome 3.6/Cinnamon 1.6 64bit (notebook) + Linux Mint 11 LXDE (desktop)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
06 mar 2010 16:51 #4652 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:fdf file
Ono nejak nám nejde link, takže si nevieme predstaviť, aký je problém. dal by sa spraviť screen tlače do PDF, ktorý by nám povedal viac, pokiaľ ide o niečo dôverné tak aspoň náčrt....

Close the Windows, Open Source

• trebor
  • trebor-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • Linux Ubuntu
Viac
06 mar 2010 16:51 #4653 od trebor
Odpoveď od trebor na tému Re:fdf file
Som si klikol na www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp a pozeram ze nemaju ani bezp. cerifikat. Tak ani nejdem skúmať ďalej. Hlavne ze maju na licencie rozneho MS softveru. Skoda reci.

Používam linux intenzívne od roku 2003. Momentálne na desktopoch mám UBUNTU a na serveroch Debian, Ubuntu

• Maroš K
  • Maroš K-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
Viac
07 mar 2010 10:33 - 07 mar 2010 10:35 #4655 od Maroš K
Odpoveď od Maroš K na tému Re:fdf file
Hodil som sem iný príklad na online tlačivo, ktorý je dostupný bez prihlásenia
Iba potrebujem,aby mi ten dokument vytlačilo tak,ako je zobrazený.Tak Vás prosím o pomoc. Nie kvôli sebe, ale mamine, lebo jej to zľahčí prácu. Ďakujem
P.S.:Ak Vám nefunguje link, ktorý som sem hodil, skúste sa tam preklikať,ja som išiel na drsr.sk a tam som si našiel tlačivá a dal som ľubovoľné tlačivo.

Fedora 17 Gnome 3.6/Cinnamon 1.6 64bit (notebook) + Linux Mint 11 LXDE (desktop)
Posledný krát upravené:07 mar 2010 10:35 Maroš K

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
Viac
07 mar 2010 10:45 #4656 od TomasHanzel
Maroš K napísal:

Hodil som sem iný príklad na online tlačivo, ktorý je dostupný bez prihlásenia

Iba potrebujem,aby mi ten dokument vytlačilo tak,ako je zobrazený.Tak Vás prosím o pomoc. Nie kvôli sebe, ale mamine, lebo jej to zľahčí prácu. Ďakujem
P.S.:Ak Vám nefunguje link, ktorý som sem hodil, skúste sa tam preklikať,ja som išiel na drsr.sk a tam som si našiel tlačivá a dal som ľubovoľné tlačivo.

Znovu mi to nejde, tak to skusím i ja preklikať. Samozrejme pomôžeme, ale treba poskytovať presne to, čo máš na obrazovke i ty, pretože človek a to môže znechutiť, že mu link nejde. Idem sa na to pozrieť.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
Viac
07 mar 2010 11:02 #4657 od TomasHanzel
Len popri tomu ako sa na to pozerám som našiel akýsi reader PDF a FDF (v podsate to isté...)

linux.softpedia.com/progDownload/PDF-FDF...-Download-31722.html
Takže, ten súbor má viacero možností. Dole je Uložiť do tlačového súboru PDF. Skúšal si? Ja som skúsil vyplniť náhodne a vytlačiť a mne to zobrazuje správne. Prehliadač Mozilla Firefox 3.5.8 a doplnky veru žiadne.....

• Maroš K
  • Maroš K-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
Viac
07 mar 2010 11:47 #4659 od Maroš K
Odpoveď od Maroš K na tému Re:fdf file
Ja som zvolil tlačivo náhodne,ale problém je s tlačivom Daň z príjmu - fyzické osoby typ A, rok 2009,ten mi uloží do .fdf súboru a nedá sa s ním nič robiť, lebo ho uloží hrozne...Skúsil som kompilovať tú vecičku, na ktorú si mi poslal link, jasné, že vyhodilo error, ktorému nerozumiem a ani google neporadil.

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
07 mar 2010 12:12 #4660 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re:fdf file
V čom otvaras ten subor?
Na nete som nasiel toto:

How to Open FDF Files

The '.fdf' file extension is fully supported by Acrobat Reader. On Editorial Manager (EM), PDF's are downloaded with this extension so that they won't open within a browser window. If you experience trouble opening a FDF file, it is likely that your internet browser isn't configured properly to open files with the .fdf extension.

Cize Adobe Acrobat Reader by to mal zvladat.

Potom som este nasiel toto: plugindoc.mozdev.org/faqs/acroread.html#install-linux

A tam sa pise ze:

Adobe Reader 8.x can handle the following MIME Types:
application/pdf
application/vnd.fdf
application/vnd.adobe.x-mars
application/vnd.adobe.xfdf
application/vnd.adobe.xdp+xml
application/vnd.adobe.xfd+xml

A to bola len verzia 8.x, teraz je uz verzia Adobe Reader 9.3.1, cize by to malo duplovane podporovat ...

Alebo aj Foxit Reader by to mal zvladat ...

Foxit Reader 2.3 zlepšuje aj celkovú kompatibilitu s dokumentmi. Umožňuje otvárať multimediálne orientované e-knihy (vrátane vloženého audia či videa), tiež je dostupná podpora OCG a možnosť priameho otvárania FDF súborov.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd