file odkial mate linuxovske znalosti?

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
29 sep 2009 15:02 #2012 od deamonX
odkial mate linuxovske znalosti? bolo vytvorené deamonX
uz velakrat mi tu pomohli ludia a preto ani inam nechodim ked mam problem a tak ma zaujima, odkial ste prisly k linuxu a k tymto znalostam ktore mate. mate daku skolu o linuxe alebo co?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
29 sep 2009 15:31 #2014 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
Používanie, používanie, používanie, programovanie.

Som trochu na pochybách, ?i to nemá ís? skôr do diskusie. Vymysli nejakú anketu k tomu :D

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
29 sep 2009 16:41 #2016 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
zacinal som s Ubuntu a preto som na nete hladal k tomu informacie a tiez som chodil na rozne fora ako napr. [url:35zu7a0f]forum.ubuntu.cz/[/url] a hlavne vyborne pre zaciatocnikov [url:35zu7a0f]wiki.ubuntu.cz/[/url]

Okrem toho mi velmi pomohla stranka : [url:35zu7a0f]linuxos.sk[/url] --- moja Alma Mater

ale vacsinou je to samostudium a vrtanie sa v danej problematike ...

:mrgreen:

Viac
29 sep 2009 18:43 #2022 od Leonidas
Odpoveď od Leonidas na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
Ja som pomerne slaby zaciatocnik. A najviac pomoci som ziskal tu. Aj znalosti ako to riesit. A ked nieco neviem riesit tak som znovu tu. Ale nejak extra sa neucim v Linuxe okrem toho co potrebujem nastavit. Skor som uzivatel.

Nemám rád windows, nackov, blbych ludi.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
29 sep 2009 18:51 #2023 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
Ako prvé, som rád, že si spokojný s užívate?mi, ktoré nás navštevujú.

Tiež im sklá?am hold, keďže aktívne sledujem ich vysoké znalosti nielen z oblasti Linuxu.

Ja som za?al s Linuxom dávnejšie, a k "znalostiam", alebo tomu ?o viem, som prišiel riešením problémov, ktoré sa mi naskytli no bez internetu. Teda mal som dlho (2-3 roky) bez jediného pripojenia na Internet a tam ti teda ni? nepomôže. Musel som sám. Neskôr, keď som nadobudol aké také znalosti, s ktorými som mohol ís? von, som za?al radi? ostatným, ktorý nevedeli, (to už na nete). Nikdy som z nudy neh?adal cielene dáky problém ?i návod alebo riešenie. Jedine ak som dané riešenie na problém nevedel, tak som h?adal, (?asto preložil do svk), a poradil.

Celkovo však odpove? môže znie?, nadobudol som znalosti v?aka chceniu, ?i simulácie problému.

Close the Windows, Open Source

• Martin Pišoja
  • Martin Pišoja-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Ubuntu 10.04'64bit a príležitostne iné
Viac
29 sep 2009 19:34 #2039 od Martin Pišoja
Odpoveď od Martin Pišoja na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
Ja znalosti hadam ani nemam (ked nieco googlim ako drak [size=85:wyyxgop8](a ked nemam nejaky mozgovy krc tak si aj nieco dokazem prelozit a pouzit :lol: )[/size]
Ale tiez som zacinal s linuxos, kde to dakedy davno bolo fajn (neviem potom sa to zacalo zvrhavat k odpovediam ktore som kde tu postrehol ako nevies pouzivat google/tam som sa hadam naucil pouzivat google :lol: )a abc linuxu spolu s linux soft.cz (su tam fajn postupy a navody), tiez ako tu uz bolo spomnute ubuntu wiki cz (klobuk dolu ako je to spracovane).
A ako Tomas stvoril tuto moznost tak cerpam tu ([size=85:wyyxgop8]ma to naozaj dobru formu- aj ked v ramci permanenteho zlpsovania je co zlepsovat -to aby sme nazaspali na vavrinoch[/size]) hlavne vdaka dobrej urovni pouzivatelom-navstevnikom tohoto fora ktori aj vdaka dobre formulovanym otazkam a kvalitnym odpovediam ,tvaruju aj moje znalosti.

Záludnosť jednoduchosti spočíva v komplikovanosti jej podstaty

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
29 sep 2009 20:13 #2043 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?

Martin Pišoja napísal: hlavne vdaka dobrej urovni pouzivatelom-navstevnikom tohoto fora ktori aj vdaka dobre formulovanym otazkam a kvalitnym odpovediam ,tvaruju aj moje znalosti.

Toto je tak pekne napísané, a mi slza vyh?????kla.... :lol: . Ale proste je to tak a máš pravdu.

Close the Windows, Open Source

Viac
29 sep 2009 20:19 #2045 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re: odkial mate linuxovske znalosti?
Juchúúúú. Mali by sme za?at lepi? dajaké letáky alebo niečo podobné :D

Kurnik vy sa vždy tak ve?er rozpíšete keď musím ís? spa? :lol:

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd