file SEO - optimalizacia pomoc

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
03 okt 2009 07:39 #2158 od NiNu
SEO - optimalizacia pomoc bolo vytvorené NiNu
Caute ludia,
chcel by som Vas poprosit o pomoc. Robim stranku pre kamarata, ktory ma zivnost a stranka by bola akoze o jeho firme. Problem je vsak vtom, ze by som chcel spravit aj optimalizaciu tej stranky, kedze ide o jeho zivobytie, no o SEO viem len malo.
Viem ze treba stranku zaradit do co najviac katalogov web stranok, dalej url adresy by mali byt ciste (na tvorbu pouzijem CMS so zapnutym mod_rewrite, takze to by malo byt asi v pohode), dalej viem ze by som mal nejak ziskat spatne odkazy na stranku (ale to uz netusim jak) ...

Potreboval by som od Vas rady ako nato, alebo nejaku dostupnu publikaciu o tom, alebo nejlepsie rady z vlastnych skusenosti.
Dakujem moc za pomoc ...

:mrgreen:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
03 okt 2009 11:41 #2162 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: SEO - optimalizacia pomoc

NiNu napísal: Caute ludia,
chcel by som Vas poprosit o pomoc. Robim stranku pre kamarata, ktory ma zivnost a stranka by bola akoze o jeho firme. Problem je vsak vtom, ze by som chcel spravit aj optimalizaciu tej stranky, kedze ide o jeho zivobytie, no o SEO viem len malo.
Viem ze treba stranku zaradit do co najviac katalogov web stranok, dalej url adresy by mali byt ciste (na tvorbu pouzijem CMS so zapnutym mod_rewrite, takze to by malo byt asi v pohode), dalej viem ze by som mal nejak ziskat spatne odkazy na stranku (ale to uz netusim jak) ...

Potreboval by som od Vas rady ako nato, alebo nejaku dostupnu publikaciu o tom, alebo nejlepsie rady z vlastnych skusenosti.
Dakujem moc za pomoc ...

:mrgreen:

Prosím ?a, pošli mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , pošlem ti dáke dokumenty (nie knižky ani manuály, skôr rady), ktoré ti možno pomôžu. Sám sa venujem web designu a týmto záležitos?iam takže ti možno poradím. Aj keď moc SEO nevyužívam, lebo aktivita používate?ov na stránke je najlepšia možnosť zviditelnenia vo vyh?adáva?och. V podstate sta?í ma? zaradenie v google, z ktorého berú ostatné vyh?adáva?e dos? zdrojov. Dos? dôležité ma? tagy dobre popísané...

[url:3b4rxhhj]tips.webdesign10.com/gnu-linux-seo-tools[/url]
[url:3b4rxhhj]freshmeat.net/tags/seo[/url]
[url:3b4rxhhj]forum.soft32.com/linux/Google-Webinar-fr...s-ftopict495720.html[/url]

Malujem byt, takže odozva bude taká slabšia, ale budem tu :-) )

Close the Windows, Open Source

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
03 okt 2009 21:03 #2170 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: SEO - optimalizacia pomoc
Pre ostatných, ktorý sa chcu s nami priu?i? zdokonali? web, tak wo co go (Pišoja Rulez)

[url:2jclw0hu]www.webdesign-reklama.cz/znalosti/zakladni-pravidla-seo[/url]
[url:2jclw0hu]www.webprezent.cz/webdesign/diplomka/kapitoly/4-1-pravidla-seo[/url]

Close the Windows, Open Source

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd