file Maily mi nejdu odosla?

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
10 okt 2009 11:23 #2259 od deamonX
Maily mi nejdu odosla? bolo vytvorené deamonX
zdravim, vzdy ked chcem odoslat mail mi pride takato sprava spet:
Vašu správu sa nepodarilo doruči? niektorým alebo všetkým ur?eným príjemcom.

Predmet:	Clanok, navrh, pripomienka.
      Odoslané:	10. 10. 2009 13:16

Nasledovní príjemcovia neboli zastihnutí:

'mail@mail.sk' d?a 10. 10. 2009 13:16
            450 4.7.1 mail@mail.sk: Recipient address rejected: Policy Rejection- Greylisting in action, please come back later

posielam to na adresu v tvare Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a predmet spravy.

vsetko mi doteraz islo a dneska mi to nejde, ziadna aktualizacia, nastavenia, nic. vypol vcera zapol dnes a nejde. skusil som i sebe spet poslat ze zistim ci ju doruci. nedoruci. neviete co stym? pouzivam thunderbird.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 okt 2009 15:18 #2264 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re: Maily mi nejdu odosla?
Sprava 450 je normalna. Zname ze server je docasne nedostupny, v tomto pripade je to zrejme len ochrana proti spamu ( en.wikipedia.org/wiki/Greylisting )

Aky smtp server a pop/imap server pouzivas? Tipujem ze spravu prijemcovi posielas z toho servera prvy krat, ze?

• deamonX
  • deamonX-ov Avatar
  • Senior člen
  • Senior člen
Viac
10 okt 2009 20:47 #2283 od deamonX
Odpoveď od deamonX na tému Re: Maily mi nejdu odosla?

xchg napísal: Sprava 450 je normalna. Zname ze server je docasne nedostupny, v tomto pripade je to zrejme len ochrana proti spamu ( en.wikipedia.org/wiki/Greylisting )

Aky smtp server a pop/imap server pouzivas? Tipujem ze spravu prijemcovi posielas z toho servera prvy krat, ze?

Nie prvy krat nie. je to centrumacka adresa. a nastavenie pouzivam ako je uvedene na centrume.

Viac
10 okt 2009 20:58 #2287 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re: Maily mi nejdu odosla?
A posielas to na aky server?
Tak, či tak ten email by mal dôjs? len z istým zdržaním (pár minút) tak sa spýtaj príjemcu či došiel.(Ak nedosiel je to skôr problém na strane smtp serveru centrumu alebo smtp serveru toho cie?ového serveru a s tým moc nenarobíš). ?o webrozhranie?

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd