file OpenSource CMS - video tutorials

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
14 nov 2009 09:34 #2679 od NiNu
OpenSource CMS - video tutorials bolo vytvorené NiNu
Keďže sa téma netýka priamo Linuxu, ale OpenSource, dávam to sem do tejto kategórie. Dnes pri mojom raňajšom šialenom hladaní informácií som náhodou natrafil na jednu perfektnú stránku s video tutorialmi, ktoré sa týkajú OpenSource redakčných systémov.

A teraz to hlavné - link: php.opensourcecms.com/free/videos.php

Nájdete tam videonávody napríklad na: Drupal, WordPress, phpBB, (ostatné nepoznám, ale vymenujem) Gallery, osCommerce, Zencart

Dúfam, že to niekomu pomôže.

:mrgreen:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 nov 2009 11:43 #2680 od c-ice
Odpoveď od c-ice na tému Re: OpenSource CMS - video tutorials
však opensourcecms.com pozna asi každý kto chcel CMS-ko nie ?

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
14 nov 2009 13:46 #2681 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: OpenSource CMS - video tutorials
Osobne som tuto stranku nepoznal, no fakt zaujimava. Diks

Close the Windows, Open Source

• NiNu
  • NiNu-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Arch Linux - Openbox
Viac
14 nov 2009 14:20 #2685 od NiNu
Odpoveď od NiNu na tému Re: OpenSource CMS - video tutorials
no tu stranku som do dnesneho dna nepoznal, ani som netusil ze nieco take je, preto som to sem hodil, lebo ma to zaujalo kedze som zastanca Drupalu ...

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
14 nov 2009 14:47 #2691 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: OpenSource CMS - video tutorials
Mno, ja som bol zvačša taky...Wordpressacky typ. Ma vyborne jadro, na upravu (Tommy Angelo said). v podslednej dobe joomla a mozete hadat. Ale fakt, dik za stranku.

Close the Windows, Open Source

Viac
14 nov 2009 14:50 #2693 od c-ice
Odpoveď od c-ice na tému Re: OpenSource CMS - video tutorials
ou tak sorry myslel som že to je dost znama stránka ja osobne ju poznam od 2.aka na strednej (cca. 5rokov) ked som sa zacal hrat s CMS-kami je tam dost dobre to ze tam máš vždy Demo ktore môžeš vyskúšat pozriet sa do Admin modu zistit čo všetko sa dá spravit v tom v ktorom CMS osobne som vyskusal už množstvo CMSiek s tade a nie som verný žiadnemu :) prosto stiahnem to ktore ma osloví vzhlad, možnosti, množstvo pluginov, podpora jazykov atď. Su tam pekne zoradene do Kategorí portály, Fóra, Blogy ... prosto všetko myslým že som mal nainštalovany CMS už s každej kategorie :) naposledy som si nainštaloval eyeOS (OS na webe ma to obrovske množstvo možnosti a je to skutočne ako OS na Webe ma to Textovy edito,Tabulkovy, FTP, Browser, Hry, a tak dalej... je tak povediac multiusersky :D ako admin môžete nastavovat kvóty pre data pre dalších uživatelov každý ma svoj vlastný OS vlastne pozadie vlastne subori tam ma odporúčam vyskúšat) ... a DOT dotclear.org/ je to bloG system francuzky :) ale dost dobry môžete checknut na sos.yweb.sk/dot a eyeOS mam tiez na tej stranke napravo odkaz "Online OS"..
mal som aj Drupala ale Kedže povedšinou som si tieto CMS inštaloval len preto aby som sa pozrel ako funguju ako vyzeraju tak aj s drupalom bolo ten sa mi ani moc nepačil myslým..
..
A inštalacia CMS neviem čo na tých videách môže byt však to iba rozbališ CMS na svoj web v browseri si zadaš adresu svojho webu a stranka inštalacie by mala byt automaticky nastavena ako hlavna a už len odklikávaš zadávaš potrebné udaje ako pri obyčajnej inštalacii aplikácie :roll:

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd