file Niečo o HA(c)K

• Eric
  • Eric-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
  • Ubuntu 10.04 LTS
Viac
19 jún 2010 12:19 #5737 od Eric
Niečo o HA(c)K bolo vytvorené Eric
Mate nejaké skusenosti s ha(c)k-om alebo crackovaním? pište.

Cogito, ergo sum.
Myslím, teda som.
som lama, ja to viem, ale uz to nezmenim :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
19 jún 2010 17:23 #5741 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:Niečo o HA(c)K
Eric napísal:

Mate nejaké skusenosti s ha(c)k-om alebo crackovaním? pište.

Jedna vec je, čo chceš robiť. Hack je hack, crack je crack. Hack môžeš "robiť" i na svojom PC. Stačí si vytvoriť účet č.2 a učiť sa. Crack je znovu iné. Skôr vysvetli, čo potrebuješ, ale pochybujem, že sa tu niekto verejne prizná aj keď isto skústenosti sú, každý predsa "vymýšľa". Kto vie, možno budeš mať "štastie".

Close the Windows, Open Source

• Eric
  • Eric-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
  • Ubuntu 10.04 LTS
Viac
19 jún 2010 17:30 #5742 od Eric
Odpoveď od Eric na tému Re:Niečo o HA(c)K
Zle pochopene.. ja nechcem nic skusat, nic teda nechcem ani robit, len o tom pokecat. ze co je realne mozne napriklad alebo tak. alebo ci niekto nieco uz skusal a vyslo mu to a tak.. vsak nemusi sa priznavat. staci ak niekoho pozna atd...

kludne mozeme na nejaku temu. mozem zacat.. tak napriklad hm.. no mam .. dnes som pozeral (znovu) film Smrtonostna pasca 4 (DieHard 4.0). Kto to vydel isto vie o com to bolo. Aky je vas nazor na ten VYPREDAJ? je to realne mozne nieco take spravit? Slo by to napriklad spravit na slovensku alebo tak? a mozeme diskutovat. :)

Cogito, ergo sum.
Myslím, teda som.

Viac
19 jún 2010 18:05 #5743 od xchg
Odpoveď od xchg na tému Re:Niečo o HA(c)K
Eric napísal:

Zle pochopene.. ja nechcem nic skusat, nic teda nechcem ani robit, len o tom pokecat. ze co je realne mozne napriklad alebo tak. alebo ci niekto nieco uz skusal a vyslo mu to a tak.. vsak nemusi sa priznavat. staci ak niekoho pozna atd...

kludne mozeme na nejaku temu. mozem zacat.. tak napriklad hm.. no mam .. dnes som pozeral (znovu) film Smrtonostna pasca 4 (DieHard 4.0). Kto to vydel isto vie o com to bolo. Aky je vas nazor na ten VYPREDAJ? je to realne mozne nieco take spravit? Slo by to napriklad spravit na slovensku alebo tak? a mozeme diskutovat. :)

Podľa mna slovensko nie je od internetu tak zavisle aby to položilo cely štát. Samozrejme ze pekne problemy by to narobilo. Ale ovladnut cely informacny system SR? To podla mna mozne je :)

• Martin Pišoja
  • Martin Pišoja-ov Avatar
  • Platinový člen
  • Platinový člen
  • Ubuntu 10.04'64bit a príležitostne iné
Viac
20 jún 2010 20:46 #5757 od Martin Pišoja
Odpoveď od Martin Pišoja na tému Re:Niečo o HA(c)K
ano tak slovensky urcite nie ... u nas stat este dost fici na papierovej forme ... hoc obcas sa zda ze ak das niekde otazku(teda na urade) o malu chvilku nastane zrutenie statneho systemu.

K teme Hack vychadza (alebo vychadzal) dokonca nejaky casak Hacking. ak zagooglis vyhodi dostok stranok k tejto teme (napriklad) www.hackinggg.estranky.cz/clanky/navody/navod-na-netbus
ale aj tak si myslim ze by to tu bolo ako zaujimave doplnenie ...

Záludnosť jednoduchosti spočíva v komplikovanosti jej podstaty

• martin knocik
  • martin knocik-ov Avatar
  • Junior člen
  • Junior člen
Viac
21 jún 2010 07:05 #5758 od martin knocik
Odpoveď od martin knocik na tému Re:Niečo o HA(c)K
cracknut wifi sieť s wep zabezpečením je otázka asi 5 minut. Ak ťa to zaujíma, klikni sem . Používa sa na to backtrack linux.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
21 jún 2010 09:29 #5761 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re:Niečo o HA(c)K
martin knocik napísal:

cracknut wifi sieť s wep zabezpečením je otázka asi 5 minut. Ak ťa to zaujíma, klikni sem . Používa sa na to backtrack linux.

Alebo stačí do terajšej distribúcie nahodiť podobné programy ako sú v Backtrack-u. Crack zaheslovaných dokumentov, archívov (O tom tu je dokonca článok v návodoch!), to sú "srandy". Fakt si sprav účet na systéme a snaž sa prísť na to, ako ho ovládneš. To ako sa dostaneš na sieti k niečomu, vytvoriť si "barikádu" či zatahjiť sa, to si rob potom. :lol: Takto ublížiš naštastie zatiaľ len sebe ;-)

Close the Windows, Open Source

• Eric
  • Eric-ov Avatar
  • Prémiový člen
  • Prémiový člen
  • Ubuntu 10.04 LTS
Viac
21 jún 2010 11:54 #5763 od Eric
Odpoveď od Eric na tému Re:Niečo o HA(c)K
cracknutie wifi som uz skusal u seba doma, ale nejak som sa zasekol pri kissmet a dalsich, neviem co tam robim zle. Pouzivam Backtrack4 ako live.

Skusat dostat sa do druheho uctu som tiez robil, ale daleko som sa nedostal. chcelo by to nejake navody alebo tak ;).

Tuto temu som chcel len na spestrenie. Nemusi to byt priamo o hack, kludne aj old school-hack teda ak ste nieco vyrobily za pomoci plosaka alebo mikroprocesorov atd... ale ste nieco vylepsily, popripade upravily na nieco ine. priklad:

Cogito, ergo sum.
Myslím, teda som.

Čas vytvorenia stránky: 0.188 sekúnd