file Programátor www stránok + grafika

• Lidka
  • Lidka-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
27 máj 2011 10:31 - 27 máj 2011 10:43 #7614 od Lidka
Programátor www stránok + grafika bolo vytvorené Lidka
Hladame sikovneho mladeho programatora www stranok ktory by nam prerobil uz existujucu stranku, nie je to e-shop, len cca 11 stranok, popripade urobit nanovo celu. musi tam byt spickova grafika, ide o prezentacne ucely, kreativita, flexibiita.
Dolezita je rychlost, musi to byt v kratkom case, ale kvalitne!!!!!!
v pripade zaujmu mi piste priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Posledný krát upravené:27 máj 2011 10:43 trebor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
27 máj 2011 11:31 #7615 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: Programátor www stránok + grafika
Dobrý deň prajem, odporúčam Vám nášho trebora, ak bude mať záujem, kvalita je istá. Môžete mu napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo prípadne na www.treborplus.net.

Prípadne nech sa ozve kto má záujem ;-)

Close the Windows, Open Source

• trebor
  • trebor-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • Linux Ubuntu
Viac
29 máj 2011 05:04 #7620 od trebor
Odpoveď od trebor na tému Re: Programátor www stránok + grafika

TomasHanzel napísal: Dobrý deň prajem, odporúčam Vám nášho trebora, ak bude mať záujem, kvalita je istá. Môžete mu napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo prípadne na www.treborplus.net.

Prípadne nech sa ozve kto má záujem ;-)

Ahoj tomáš, možno tie podmienky spĺňam až na jednu, tam hľadajú mladého programátora :) . Ale nie vážne, hádam niekoho nájdu, ja teraz určite nemôžem.

Používam linux intenzívne od roku 2003. Momentálne na desktopoch mám UBUNTU a na serveroch Debian, Ubuntu

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd