question-sign Hladam Server \ Web Admina z Bratislavy

• tester2
  • tester2-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
30 mar 2012 17:44 #8738 od tester2
Hladam Server \ Web Admina z Bratislavy bolo vytvorené tester2
caute,
aktualne riesim svoj vlastny webovy projekt a hladam cloveka, ktory by sa vedel ujat casti starostlivosti o server a hosting. jednalo by sa o konfiguraciu / update / instalacie na virtualnom serveri, riesenie problemov so setup, pripadna optimalizacia a sledovanie performance, mozno setup databaz (len poslat connections a databazovy architekt uz naplni obsah), vytvarat lokalit pre domenu, manazovat prostredia (test, test2, prod env.) z pohladu databaz, linkov, umiestnenia na serveri .. proste v tom celom udrzat nejaky poriadok. chcel by som pouzivat verzionovanie cez GIT, cize je fajn keby dotycny vedel pracovat s tymto riesenim a vie to nakonfigurovat cele.

nie som expert v tejto oblasti, ale hadam som popisal dostatocne zrozumitelne co asi hladam :) aktualne mam sluzbu virtual server uz zakupenu, bezi to na debiane a aby ludia mohli robit development a test, potrebujem aby sa mi niekto staral o tieto "serverove veci" :)

podmienkou je, aby bol z bratislavy .. kedze budem vyzadovat osobny kontakt a chcem dotycneho aj trosku spoznat - nechcem to zverit niekomu len cez virtualnu dohodu.
budem rad ak to bude clovek, ktory sa vyzna v oblasti administracie serverov a v linuxe a pozna dianie okolo vyvoja web rieseni.

platove podmienky si samozrejme dohodneme a ked pocas vyvoja vsetko pojde hladko a bez problemov, mozeme pokracovat v spolupraci aj v produkcnej faze.
osobne neocakavam velke mnozstvo prace, akurat nemam cas tieto veci googlit, spoznat pojmy, zistovat co co znamena a ucit sa to :/ musim a chcem sa venovat inym veciam poriadne .. inak povedane, moze to byt aj zamestnany clovek, ktory tieto veci bude robit pomimo a bude na emaili ked bude treba.

vdaka za kazdu odpoved ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• TomasHanzel
  • TomasHanzel-ov Avatar
  • Administrátor
  • Administrátor
  • OpenSuSE + KDE 4,5, GNOME 3
Viac
01 apr 2012 12:11 #8743 od TomasHanzel
Odpoveď od TomasHanzel na tému Re: Hladam Server \ Web Admina z Bratislavy
Možno by nebolo zlé pripísať na Vás nejaký bližší kontakt, mail, telefón.

Veľa štastia a úspešnú ruku pri výbere ;-)

Close the Windows, Open Source

• tester2
  • tester2-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
01 apr 2012 12:22 #8745 od tester2
Odpoveď od tester2 na tému Re: Hladam Server \ Web Admina z Bratislavy
.. ja reagujem aj na ss, ale ked tak email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

vdaka :)

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd