exclamation prosím o pomoc "Banská Bystrica"

• hase
  • hase-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
21 sep 2014 04:34 #9254 od hase
prosím o pomoc "Banská Bystrica" bolo vytvorené hase
Obraciam sa s prosbou o pomoc užívaťelom Ubuntu v Banskej Bystrici alebo Slovenskej Lupči.
V Sl. Lupči býva moja 77 ročná mama a používa ntb s distrom Zorin (odnož Ubuntu). Urobil som jej ten ntb aby si mohla chodiť na internet a skypovať s rodinou, ktorá žije v zahraničí - tak ako ja - žijem pri španielskych hraniciach a nemám ako mame pomocť. Ona tam čosi zmršila a nemože sa prihlásiť na Skype - vobec neviem o čo ide a nemožem jej cez telefón nijako pomocť, pretože ona sa nevyzná. Ntb s linuxom úspešne používala 2 roky, než sa stalo toto.
Preto by som potreboval nájsť ochotného človeka, ktorý by k nej do Sl. Ľupče zašiel a ten ntb jej spravil - buď opraviť problém, alebo prípadne preinštalovať distro. Rád sa za to i finančne odmením - poslať niekomu pár eur neni problém.
Ak je teda tu na fóre niekto, kto by mohol a hlavne chcel pomocť, bol by som veľmi rtád - a moja mama tiež.
Ďakujem Haše

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 mar 2015 16:58 #9272 od vojto
Odpoveď od vojto na tému Re: prosím o pomoc "Banská Bystrica"
Škoda, že som tvoj príspevok nevidel skôr.
Keby si niečo potreboval, daj vedieť. Do Ľupče to mám blízko.

• hase
  • hase-ov Avatar
  • Nový člen
  • Nový člen
Viac
08 mar 2015 17:56 #9273 od hase
Odpoveď od hase na tému Re: prosím o pomoc "Banská Bystrica"
Ďakujem za tvoju ochotu. Možno sa ešte čosi vyskytne - predsa len mama už ťažko chápe nejaký systém... Pokial by znovu nastal problém, tak sa ti rád ozvem. Mohol by si mi dať svoj mail - moj je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ešte raz pekne ďakujem Palo :wink:

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd