Portál

Portál LinuxONE.sk vznikol dňa 9.11.2009 na základe dohody o spoluprácu medzi programátorom profesionálnych webových prezentácií, Treborom alias Róbert Dúbravský a druhej persóny, Tomáša Hanzela.

Tak sme tu, tím LinuxON!


Chceme pomáhať, chceme rozširovať Linux, chceme byť pre Vás. Našou prácou je dodávať Vám prísun správ, poskytovať články, rozhovory, návody. Chceme Vás informovať o podujatiach, ktoré sa budú na Slovensku konať, poskytujeme Vám miesto pre reklamu, či pre inzerciu. Je pravdou, že všetky činnosti budeme vykonávať zdarma, v rámci voľného času. Preto bude pre nás nesmiernou pomocou, ak sa nájde niekto od Vás, kto nám poskytne akýkoľvek návod, článok, či správu alebo novinku. Urobíte reklamu sám sebe, pomôžete užívateľom, či neskôr prijmete miesto redaktora portálu LinuxONE.sk.

Čo náš portál ponúka?

Pomoc. Vďaka fóru, vďaka článkom, vďaka návodom. Budeme sa snažiť byť originálny, byť zdrojom informácií byť vždy na pomoc. K tomu by mohol dopomôcť príjemný vzhľad v troch rôznych farbách, základnej modrej, červenej a zelenej, príjemný dizajn, či rozdelenie sekcií.

Správičky, Články. Návody, ponúkajú informácie od vydaní distribúcií a softwaru cez rozhovory po ukážky inštalácií. Nájdete v nich mnoho rád a tipov na čítanie, dozviete sa zaujímavosti.

Aby ste mali prehľad o tom, čo sa na Slovensku alebo v Čechách deje v oblasti Linuxu a OpenSource, vytvorili sme zvláštnu kategóriu Podujatia. K tým patria i oficiálne vydania distribúcií, ktoré môže vložiť každý registrovaný návštevník portálu.

Fórum je miesto, kde sa budú riešiť Vaše problémy. Je jedno či ide o hardware, software, samotnú distribúciu. Všetko je kategoricky rozložené.

Blogy, pre Váš súkromný obsah. Prichádzame ako prvý portál na Slovenskej Linuxáckej scéne s možnosťou pre Blogový obsah. Využiťe ho po svojom.

Často vyhľadávaná inzercia. Využite ju aj vy a predajte, kúpte alebo vymeňte svoj produkt.

LinuxON má však aj priestor, ktorý ponúka za poplatok. Využitím reklamy v prijateľných cenách podporíte hlavne tento projekt. Viac informácií v sekcii Portál - Reklama.

Možnosti aké Vám ponúkame sú široké. Otvárame priestor, ponúkame miesto, chceme pomôcť. Pomocou pre nás všetkých nie len autorov, šéfredaktora, moderátora bude priama pomoc skúsenejších. Či už pomocou vo fóre, prispením článku, novinky, návodu, alebo návštevou.

Vybrali sme sa veľmi ťažkou cestou, pretože na Slovensku Linux nie je tak rozšírený ako by sme chceli, napriek miernemu stúpaniu. My sa chceme pokúsiť aspoň udržať tých, ktorý ho majú. Pomôžte nám.

 

 

Držte nám palce. S podravom Tím LinuxONE.sk

Zakladateľ, správca, redaktor
Používam linux intenzívne od roku 2003. Momentálne na desktopoch mám UBUNTU a na serveroch Debian, Ubuntu..